EK %10 İNDİRİM
Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Just English Dil Okulları

Just English, Türkiye’deki yabancı dil eğitimi açığını fark edip bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarıyla ödülden ödüle koşan, öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.
İlk şubesini 2005 yılında Kadıköy Halitağa’da açan Just English, deneyimli ve alanında uzman yerli-yabancı eğitimci kadrosu ile yabancı dil öğretimine yepyeni bir anlayış getirmiştir. 2006 yılında daha fazla öğrenciye kaliteli hizmet vermek için şu an genel merkezin de içinde bulunduğu Kadıköy-Caferağa’daki 1.000 m²’lik 5 katlı binasına taşınmıştır. Just English’in Kadıköy’de açılmasıyla başlayan yabancı dil eğitim ve öğretim hizmetleri, her geçen gün gelişip büyüyerek bir “Eğitim Kurumları Zinciri” halini almış ve başarılarla adından oldukça sık söz ettirmeye başlamıştır. Öğrencilerden gelen yoğun istek üzerine Avrupa Yakası’ndaki ilk şubesini Beşiktaş’ta açmıştır. Just English “Kaliteli eğitim almak herkesin hakkıdır, öğrencilerimiz bize gelemiyorlarsa biz onların bulunduğu yere gideriz.” düşüncesiyle yola çıkmış ve İstanbul dışındaki ilk şubesini Bursa’da açmıştır. Bursa’nın ardından Şirinevler-Ataköy, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik, İzmir-Karşıyaka, Bakırköy, İzmir-Alsancak, Kocaeli-İzmit ve Ankara-Kızılay’da şubeler açarak kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilerin talebi karşılanmıştır.

İngilizce Kursumuzla İlgili Hedeflerimiz Nelerdir?

Köklü ve deneyimli kurumsal yapısıyla ve eğitim alanında yaptığı çalışmalarla eğitim sektöründe etkin rol oynayan, yenilikçi, sürekli gelişen, öncü ve örnek bir kurum olmak istiyoruz. Sadece yurtiçinde değil yurtdışında da yakın zamanda şubeleşmeyi plânlıyoruz. Böylelikle tüm dünyaya bir Türk markasının da çok kaliteli eğitim verebileceğini göstermek istiyoruz. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin, bunu gerçekleştirmek için yurtdışına gitmelerine gerekli olmadığını, isterlerse burada da çok kaliteli bir eğitim alma imkânlarının olduğunu görmelerini istiyoruz.

Ne Gibi İmkânlar Sunuyoruz?

İster öğrencimiz olsun ister olmasın; bize yurtdışı eğitimle ilgili başvuru geldiğinde, başvuran kişinin isteğine göre İngilizce başta olmak üzere Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca dillerindeki bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmek amacıyla dilin konuşulduğu ülkede ÜCRETSİZ organizasyon garantisi ile dünyanın önde gelen dil okullarında uygun fiyatlı ve güvenilir eğitim organizasyonu yapıyoruz.

Yurtdışında dil okulu, yurtdışında üniversite, yurtdışı yaz kampları ve Work&Travel ile dil ve üniversite eğitimini yurtdışında almak isteyen kişilere yardımcı olmaktayız.

Grup İndirimlerimiz Nasıldır?

Biz Just English olarak çok özen gösterdiğimiz bir konu var ki o da; öğrencilerimiz arasında, aynı tarih aralığında ve aynı kampanya ile eğitime dâhil olmuşlar arasında oluşabilecek fiyat farklılıkları… Buradaki tavrımız çok net, biz Just English olarak fiyatlarımızı daha öncesinden ilan etmeyi prensip edinmiş bir kurumuz. Fiyatlarımızı karşımızdaki kişinin dış görünümü, konumu, yaşı veya kimlik bilgisine göre değiştirmeyi etik bulmuyoruz. Ayrıca öğrencilerin pazarlık yapma usulü ile ortaya koymaya çalıştıkları farkın grup içinde bir huzursuzluk yaşanmasına neden olabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak herkesin gönül rahatlığı ile eğitimlerine devam etmesi adına pazarlık sistemine kapalı olduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak eğitimlerine daha önce başlamış veya Just English’in belirtmiş olduğu tarihlerde ilan etmiş olduğu çeşitli türden kampanyalara katılanlar veya toplu şirket antlaşmalarını tamamen bu konu dışında tutuyoruz (Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kursiyer adaylarımızın telefon ile bizden bilgi almaları mümkündür).

Diğer İngilizce Kurslarından Farkımız Nedir?

Başarıdan başarıya koşan kurumumuz kısa zaman içinde yabancı dil eğitimi sektöründe kendini ispatlamıştır. Gönül rahatlığı ile başından sonuna kadar takip edebileceğiniz, Türkiye gerçeklerini unutmamış, her türlü maddi ve manevi eğitim fedakârlıklarına açık, önce öğrenci ve öğretmen diyen ve iyi niyetle eğitim almaya çalışan herkesin yanında olan, her türlü başarıyı destekleyen, başarısızlıklarından ders alan ve öğrencisinin sevincine de üzüntüsüne de ortak olan bir eğitim kurumuyuz.
EK %10 İNDİRİM
Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!
BENi ARA